مقالات, مقالات عمومی

بررسی باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر

باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر یکی از پرکاربردترین آمپر های باتری است که در انواع یو پی اس، دزدگیر، ماشین های شارژی و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی کاربرد دارد بدلیل اندازه این باتری که تقریبا در بین باتری های صنعتی و سیلد اسید کوچکترین سایز باتری است برای انواع دستگاه ها کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد همچنین انواع یو پی اس باتری داخلی نیز از این آمپر باتری استفاده می کنند. 

قیمت باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر

با توجه به نوسانات قیمت ها و همچنین تفاوت قیمت فروش باتری در خرید های عمده و سازمانی برای بهترین قیمت باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر با کارشناسان یو پی اس کاران از طریق تلفن یا واتس آپ در ارتباط باشید. 

موارد استفاده باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر

با توجه با اینکه باتری ۹ آمپر هم از جمله باتری های سیلد اسید سایز کوچک است در انواع یو پی اس های باتری داخلی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از پرکاربردترین آمپر های باتری سیلد اسید ۱۲ ولتی است که در موارد مختلفی از جمله یو پی اس های باتری داخلی، دزدگیر اماکن، دستگاه های پزشکی و بیمارستانی، ماشین های شارژی، اسکوتر های برقی و نورافکن های خورشیدی و برخی از تجهیزات خورشیدی کاربرد دارد. 

وزن باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر

وزن باتری های ۱۲ ولت ۹ آمپر در برندهای مختلف کمی باهم متفاوت است ولی در حالت کلی یک باتری سیلد اسید ۱۲ ولت ۹ آمپر در حدود ۲٫۲ کیلوگرم تا ۲٫۵ کیلوگرم وزن دارد. 

ابعاد باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر

باتری های ۹ آمپر از جمله کوچکترین سایز باتری ۱۲ ولتی هستند و طول ۱۵ سانتیمتر و عرض ۶٫۵ سانتیمتر و ارتفاع ۹٫۵ سانتیمتر هستند البته سایز باتری ۹ آمپر در برندهای مختلف ممکن است در حدود چند میلیمتر اختلاف داشته باشد. 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید