مقالات, مقالات عمومی

تاریخچه شرکت مین ول Mean Well (برند خوش نام بازار)

تاریخچه شرکت Mean well

مین ول یکی از معتبر ترین تولید کننگان منبع تغذیه سوئیچینگ استاندار است که در سال ۱۹۸۲ در تایوان ، توسط آقای جری لین تاسیس شد . نام تجاری Mean Well  به معنی ” نیت خوب ” داشتن است که  بر اساس خط مشی و باور ذهنی آقای جری لین انتخاب شده  زیرا آنها از ابتدا رویای داشتن کسب و کاری مشروع و سالم با نیت خوب در سر داشته اند و با تاسیس این شرکت اولین قدم را برای تحقق خواسته خود برداشته اند .

در سال ۲۰۱۹ بنا بر گزارش منتشر شده از مشاور فناوری میکرو ، مین ول در رتبه پنجم جهانی در تولید منبع تغذیه های استاندارد قرار گرفت . شعار اصلی شرکت مینول از ابتدا این بود که مین ول به مفهوم “ منبع تغذیه سوئیچینگ با کیفیت” می باشد اما در سال ۱۹۹۷ طی یک سری تغییرات سازمانی مین ول شعار جدید ” شریک قابل اعتماد شما ” را جایگزین شعار قبلی کرده و سر لوحه خود قرار داد .


مین ول  با مشتریان٬تامین کنندگان ٬پیمانکاران و کارکنان به عنوان یک شریک قابل اعتماد کار کرده است تا بتواند روابط طولانی مدت  را بر اساس اهداف خوب  بسازد. به لطف همکاری قدرتمند با با بیش از ۲۰۰ توزیع کننده مجاز در سراسر جهان مین ول در حال رشد و قوی تر شدن در سه دهه بوده است .مین ول با ۲۸۰۰ کارمند مستقر در دفتر مرکزی واقع در شهرک صنعتی تایپه (تایوان) ٬ شعب و دفاتر فروش در گوانٰژو ٬شنزن در چین و کالیفرنیا در ایالت محده آمریکا و هلند در اتحادیه اروپا ٬چهار پایگاه تولید پیشرفته در شهر جدید تایپه  مین ول در امدی در حدود ۱۰۰۷ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ داشته است .

محصولات مینول را با مناسب ترین قیمت از سایت پاورستان تهییه کنید

https://powerestan.com/shop/?filter_brand=mean-well

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید