خدمات پاورستان

گروه پاورستان تلاش می کند با استفاده از دانش فنی خود، خدمات متفاوتی را به مخاطبین عزیز ارائه نماید تا پیش و پس از خرید، با اطمینان خاطر اقدام به انتخاب و بکارگیری محصولات در حوزه تولید و تبدیل توان الکتریکی نمایند. به همین منظور خدمات زیر به مخاطبان و مشتریان عزیز ارائه می گردد.

گزارش-فنی

آزمایش و گزارش فنی محصولات

بسیاری از محصولات موجود در سایت، پیش از اعلام موجودی، توسط متخصصین پاورستان بوسیله تجهیزات اندازه‌گیری مورد آزمایش قرارگرفته‌اند. این آزمایشات نشان می دهد در بسیاری از موارد، مشخصات واقعی محصول با مشخصاتی که توسط تولید کننده و یا فروشندگام اعلام می شود صحبت نداشته و همین امر موجب اتلاف و ضرر مالی خریداران  می گردد. مشتریان عزیز سایت پاورستان می‌توانند از گزارشات فنی مهندسین ما درباره محصولاتی که با نماد مخصوص در سایت به نمایش درآمده‌اند استفاده نموده و بهترین انتخاب را انجام دهند.

تست-و-تایید

تست و تایید سلامت محصول

تلاش شده تا بیشتر محصولاتی که خریداری می‌گردد، پیش از ارسال به مشتری توسط مهندسین بررسی و تست شده و از سلامت فیزیکی و عملکرد آنها اطمینان حاصل گردد. این امر موجب جلوگیری از اتلاف زمان در بازگرداندن محصولات معیوب و ارسال محصول جایگزین خواهد شد. تمامی محصولات خریداری شده که بر روی بسته بندی یا بدنه آنها برچسب مخصوص نصب شده است، پیش از ارسال مورد تست قرارگرفته اند.

مشاوره-فنی-نصب

مشاوره فنی نصب و راه اندازی

در بسیاری از موارد، خریداران اطلاعات دقیقی از روش صحیح نصب و راه اندازی محصولی که خریداری شده را در دست ندارند. در صورت تماس با مشاوران فنی پاورستان می‌توانید از نکات و جزئیات راه‌ اندازی محصول خود با خبر شوید. این خدمت بر روی محصولاتی که برچسب مخصوص بر روی آنها درج شده ارائه می گردد.

ضمانت-تعمیر-و-تعویض

ضمانت تعمیر و تعویض

در پاورستان علاوه بر محصولاتی که تعمیر و تعویض آنها توسط تولید کنندگان ضمانت شده است محصولات دیگر نیز مشمول ضمانت‌های تعمیر و یا تعویض توسط پاورستان می‌گردند. خریداران عزیز می‌توانند در صفحه هر محصول، با انتخاب گارانتی پاورستان، از این خدمات بهره‌مند گردند. ارجاع محصول به منظور تعمیر و یا تعویض، با ارسال کالا به دفتر مرکزی پاورستان و یا تحویل کالا به نمایندگان منتخب پاورستان انجام می پذیرد. در هر زمان می توانید با استفاده از شماره سریال کالا که بر روی برچسب گارانتی پاورستان درج شده است و مراجعه به بخش گارانتی سایت، از مدت اعتبار باقی مانده این خدمت مطلع شوید.