فیلتر

محصولات برند ادیسون

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

محصولات برند ادیسون

یکی دیگر از برند های شناخته شده در رده منابع تغذیه سوئیچینگ کف خواب (کیس فلزی یا Enclosed) چینی، برند ادیسون (EDISUN) است. سبد محصولات این برند، منابع تغذیه سوئیچینگ در گستره توانی 50 الی 600 وات را شامل می شود که در ولتاژهای 5، 12، 24، 36 و 48 ولت عرضه میشود. در بیشتر موارد، توپولوژی به کار گرفته شده در پاورهای برند ادیسون نیم پل (half-bridge) است که به نسبت فلای بک تعمیرپذیرتر است ولی راندمان کمتری دارد. طبق بررسی تیم فنی سایت پاورستان می توان گفت به طور کلی منابع تغذیه سوئیچینگ چینی که با برندهای بسیار متنوعی در بازار ایران عرضه میشوند، طراحی مشابه و یکسانی دارند و تفاوت آن ها عمدتا در کیفیت مواد و قطعات الکترونیکی به کاررفته است. در این میان، منابع تغذیه سوئیچینگ برند ادیسون به نسبت سایر منابع تغذیه چینی موجود در بازار ایران در سطح بالایی قرار میگیرد و آمار خرابی کمتری دارد. وقتی منابع تغذیه سوئیچینگ چینی را بررسی میکنیم متوجه میشویم که قریب به اتفاق آن ها توان خروجی مورد ادعا که روی برچسب دستگاه درج شده را به صورت دائم نمیدهند و مقداری کمتر از آن را (حدود 60 تا 70 درصد) تامین میکنند. برند ادیسون گرچه اوضاع نسبتا بهتری دارد ولی از این قاعده مستثنی نیست.
یکی از نقاط قوت برند ادیسون قیمت تقریبا اقتصادی آن است. همچنین با توجه به حجم تولیدی و موجودی محصولات این برند، برای پروژهایی که نیاز به یک منبع تغذیه مقرون به صرفه و روی تعداد بالا دارند، گزینه مناسبی است.

آزمایشگاه پاورستان محصولات برند ادیسون را به طور دقیق بررسی کرده و اطلاعات فنی آن ها را در اختیار خریداران گرامی قرار داده است. در صفحه هر محصول از این برند می توانید مشخصات ذکر شده را ملاحظه و متناسب با نیاز خود بهترین محصول را انتخاب نمایید.