قوانین و مقررات

بازدید: 758

ورود کاربران به وبسایت پاورستان هنگام استفاده از پروفایل شخصی و یا خرید و استفاده از خدمات ارائه شده توسط پاورستان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات پاورستان است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پاورستان از سوی کاربر است.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، پاورستان اجازه دارد حساب کاربری وی را محدود و یا حذف نماید.

توجه داشته باشید که تنها از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه “تماس با ما” با پاورستان تماس بگیرید.

 

  • قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های پاورستان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پاورستان، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پاورستان جزئی از اموال پاورستان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پاورستان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پاورستان محفوظ می‏‌دارد.

 

  • تعریف فروشنده

محصولات ارایه شده در وب‌سایت پاورستان، یا توسط پاورستان از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با پاورستان همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

 

  • ارسال سفارشات

پاورستان متعهد است سفارشات را حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری از زمان ثبت آن ها ارسال نموده و اسناد مربوط به پیگیری ارسال کالا را به خریدار ارائه نماید. در صورتی که به هر دلیل مانعی در این مورد ایجاد شود یا تاخیری پیش آید پاورستان جزییات مشکل را از طریق تماس تلفنی به اطلاع خریدار خواهد رساند.

 

  • ۷ روز مهلت تست تمامی کالا ها

تمامی کالاهای فروخته شده در پاورستان از طرف این فروشگاه مشمول ۷ روز مهلت تست هستند. در صورتی که کالای دریافت شده با کالای خریداری شده یا مشخصات ذکر شده برای آن در پاورستان مغایرت داشته باشد یا در طول ۷ روز پس از رسیدن به دست مشتری دچار خرابی و ایراد فنی شده باشد مشتری باید در مهلت مقرر با هماهنگی بخش پشتیبانی پاورستان کالا را مرجوع کند.
در صورتی که مغایرت یا عیب فنی قید شده توسط مشتری، از طرف پاورستان تایید شود هزینه کالا به اضافه هزینه های ارسال و بازگشت در اسرع وقت به مشتری بازگردانده می شود. قاعدتا پس از پایان مهلت تست ۷ روزه، پاورستان مسئولیتی در قبال محصول فروخته شده نمی پذیرد

 

  • ۷۲ ساعت ضمانت بازگشت کالا

به جهت ایجاد اطمینان بیشتر در خرید اینترنتی، پاورستان این امکان را فراهم کرده که در صورتی که خریدار به هر دلیل از کالای دریافتی رضایت نداشت یا از خرید خود منصرف شد حداکثر تا ۷۲ ساعت با مرجوع کردن کالا هزینه پرداختی را دریافت کند.
به این منظور لازم است خریدار در مهلت ذکر شده و در ساعات پاسخگویی ذکر شده در صفحه‌ی تماس با ما، با بخش فروش تماس گرفته و پاورستان را از تصمیم خود مطلع کند.
طبعا در صورتی که کالای مورد نظر مشمول شرایط مهلت تست که بند قبل قید شده، نشود و صرفا به دلیل انصراف خریدار مرجوع شود هزینه و مسئولیت بازگشت کالا و هزینه های ناشی از آن بر عهده مشتری خواهد بود.

 

  • ارتباط الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات پاورستان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پاورستان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که پاورستان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین اطلاع رسانی در مورد مراحل پیشرفت سفارش از طریق پست الکترونیکی یا تماس تلفنی از طرف پاورستان انجام می شود.

 

  • سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

پاورستان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. پاورستان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پاورستان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

بازخوردها