فیلتر

محصولات برند نکست

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

محصولات برند نکست NEXT

برند نکست (NEXT) یکی از برند های شناخته شده در رده منابع تغذیه سوئیچینگ کف خواب (کیس فلزی یا Enclosed) چینی است. سبد محصولات این برند، منابع تغذیه سوئیچینگ در گستره توانی 50 الی 600 وات را شامل می شود که در ولتاژهای 5، 12، 24، 36 و 48 ولت عرضه میشود. غالبا توپولوژی به کار گرفته شده در پاورهای برند نکست نیم پل (half-bridge) است که به نسبت فلای بک تعمیرپذیرتر است ولی بازدهی کمتری دارد. طبق بررسی تیم فنی سایت پاورستان می توان گفت به طور کلی منابع تغذیه سوئیچینگ چینی که با برندهای بسیار متنوعی در بازار ایران عرضه میشوند، طراحی مشابه و یکسانی دارند و تفاوت آن ها عمدتا در کیفیت مواد و قطعات الکترونیکی به کاررفته است. در این میان، منابع تغذیه سوئیچینگ برند نکست (NEXT) که از مشهورترین و قدیمی ترین پاورهای چینی است به نسبت سایر منابع تغذیه چینی موجود در بازار ایران در سطح کیفی بالایی قرار میگیرد و آمار خرابی کمتری دارد. وقتی منابع تغذیه سوئیچینگ چینی را بررسی میکنیم متوجه میشویم که قریب به اتفاق آن ها توان خروجی مورد ادعا که روی برچسب دستگاه درج شده را به صورت دائم نمیدهند و مقداری کمتر از آن را (حدود 60 تا 70 درصد) تامین میکنند. برند نکست گرچه اوضاع نسبتا بهتری دارد ولی از این قاعده مستثنی نیست.
پاورهای نکست نسبت به مدل های چینی مشابه معمولا گران تر هستند ولی به خاطر بازخورد خوب مشتریان این برند و حضور مستمر طی سالیان مختلف و جا افتاده بودن در بازار ایران، نکست جزو پاورهای پرفروش بازار منبع تغذیه ایران به شمار میرود.

آزمایشگاه پاورستان محصولات برند نکست را به طور دقیق بررسی کرده و اطلاعات فنی آن ها را در اختیار خریداران گرامی قرار داده است. در صفحه هر محصول از این برند می توانید مشخصات ذکر شده را ملاحظه و متناسب با نیاز خود بهترین محصول را انتخاب نمایید.