گارانتی ویژه پاورستان

بازدید: 500

گارانتی یکی از مهمترین عواملی است که باید در هنگام خرید محصولات الکترونیکی و صنعتی مورد توجه قرار گیرد. اگر به دنبال خرید یک محصول هستید، باید به دقت شرایط و مدت گارانتی را بررسی کنید تا در صورت وجود هر گونه خرابی و یا مشکل، بتوانید به راحتی از گارانتی استفاده کنید.
در پاورستان، این امکان را برای مشتریانمان فراهم نمودیم تا علاوه بر محصولاتی که دارای نمایندگی رسمی و گارانتی تولید کننده هستند، محصولات فاقد نمایندگی و گارانتی رسمی را نیز بتوانند با گارانتی ویژه 12 ماهه پاورستان، با خیالی آسوده تهیه نمایند.
در صورت علاقه می توانید در صفحه محصولات، قسمت گارانتی را انتخاب نموده و محصولات مورد علاقه خود را با گارانتی ویژه پاورستان خریداری کنید. 
در صورتی که محصولی را خریداری کرده اید و به هر دلیلی از آن راضی نبودید، می توانید طبق قوانین و مقررات، در مدت زمان 7 روز، آن را بازگردانید و یا محصول دیگری را بصورت جایگزین انتخاب نمایید.

کارت گارانتی پاورستان

پشت کارت گارانتی پاورستان


در نهایت، برای استفاده بهتر از گارانتی، باید به شرایط و ضوابط آن دقت کرده و همچنین محصول را با دقت نگهداری کرده و از آن به درستی استفاده کنید.
شرایط گارانتی پاورستان:
1- در هنگام خرید از سلامت محصول اطمینان حاصل نمایید. 2- مخدوش بودن پلمپ گارانتی موجب ابطال ضمانت می‌گردد. 3- سازنده هیچ مسئولیتی در برابر آسیب ناشـی از ضربه فیزیکی، رطوبت بیش از حد و باز شدن دستگاه توسط افراد غیرمجاز ندارد و کلیه عواقب آن بر عهده مشتری است. 4- گارانتی دستگاه فقط شامل ایرادهایی است که در حین استفاده در شرایط عادی و یا در اثر خرابی قطعات ایجاد می‌شود. 5- شماره سریال محصول و تاریخ اعتبار گارانتی بر روی کارت گارانتی درج شده است که باید در هنگام خرید، توسط مشتری با مشخصات محصول مطابقت داده شود.

بازخوردها